|
Boys Leaders |
Time |
Andrew Beyer |
15:00 |
Matt Andreano |
15:06 |
Max Sudrzynski |
15:11 |
Isaac Pepin |
16:06 |
Jake Fetting |
16:28 |
Charlie Mason |
17:01 |
Ethan Aichholz |
17:05 |
Jack Hammel |
17:15 |
Michael Moore |
17:23 |
Austin Stevenson |
17:38 |
  |
Girls Leaders |
Time |
Bailey Schwartz |
19:09 |
Rylie Warczak |
19:55 |
Mackenzie Cronin |
19:56 |
Madeline Osmanski |
20:16 |
Fernanda Banuelos |
20:42 |
Amisha Schlicht |
20:56 |
Kathleen Kania |
20:57 |
Megan Retzer |
21:04 |
Zofia Orlowska |
21:44 |
Hannah Hedrick |
22:18 |
  |
|
Upcoming Events BoysMileageLog GirlsMileageLog Practice Schedule Articles
Saturday, April 6: Coed @ Riverside-Brookfield
Monday, April 8: Girls @ Dundee Crown
Monday, April 8: Boys @ Jacobs
Friday, April 12: Coed @ Naperville North
Monday, April 15: Girls @ Jacobs
Monday, April 15: Boys @ TBA
Friday, April 19: Coed County Invite @ Cary-Grove
Saturday, April 20: Palatine Distance Night
Monday, April 22: Girls @ Prairie Ridge
Monday, April 22: Boys @ Dundee Crown
Friday, April 26: Girls @ Woodstock
Saturday, April 27: Coed @ Palatine Relays
Monday, April 29: Girls @ Jacobs (Senior Night)
Monday, April 29: Boys @ McHenry (McCracken Field)
Tuesday, April 30: Boys FS @ Barrington
Thursday, May 2: Girls FVC Invite @ Jacobs
Friday, May 3: Boys @ Conant Relays
Monday, May 6: Boys FS FVC Invite @ Hampshire
Girls Sectionals @ TBA Date/Location
Thursday, May 9: Boys FVC Invite @ Huntley
Boys Sectionals @ TBA Date/Location
Friday, May 17: Girls State Prelims @ EIU
Saturday, May 18: Girls State Finals @ EIU
Friday, May 24: Boys State Prelims @ EIU
Saturday, May 25: Boys State Finals @ EIU
Monday, June 24: Summer Running Begins (High School, Middle School, Elementary School)
Tuesday, June 25: Summer Running (HS, MS, ES)
Wednesday, June 26: Summer Running (HS, MS, ES)
Thursday, June 27: Summer Running (HS, MS)
Monday, July 1: Summer Running (HS, MS, ES)
Tuesday, July 2: Summer Running (HS, MS, ES)
Wednesday, July 3: Summer Running (HS, MS, ES)
Monday, July 8: Summer Running (HS, MS, ES)
Tuesday, July 9: Summer Running (HS, MS, ES)
Wednesday, July 10: Summer Running (HS, MS, ES)
Thursday, July 11: Summer Running (HS, MS)
Monday, July 15: Summer Running (HS, MS, ES)
Tuesday, July 16: Summer Running (HS, MS, ES)
Wednesday, July 17: Summer Running (HS, MS, ES)
Thursday, July 18: Summer Running (HS, MS)
Monday, July 22: Summer Running (HS, MS, ES)
Tuesday, July 23: Summer Running (HS, MS, ES)
Wednesday, July 24: Summer Running (HS, MS, ES)
Thursday, July 25: Summer Running (HS, MS)
Monday, July 29: Summer Running (High School only)
Tuesday, July 30: Summer Running (HS)
Wednesday, July 31: Summer Running (HS)
Thursday, August 1: Summer Running (HS)
Monday, August 12: First Official Practice @ 3pm
Saturday, August 31: EIU Showdown @ Neuqua Valley HS
Tuesday, September 10: Jacobs Tri (CG, CLS) @ Jacobs High School
Saturday, September 14: First to the Finish Invite @ Detweiller Park, Peoria
Saturday, September 21: Kaneland Invite @ Kaneland HS
Tuesday, September 24: CLS Quad (CLC, CLS, McHenry) @ Veteran Acres
Saturday, September 28: Bartlett Invite @ Bartlett HS
Saturday, October 5: Peoria Invite @ Detweiller Park, Peoria
Saturday, October 5: St. Charles North Invite @ Leroy Oakes FP, St. Charles
Tuesday, October 8: D300 Championships @ Hampshire HS
Saturday, October 19: FVC Invite @ Hickory Nut Grove FP, Cary
Saturday, October 26: IHSA Regionals @ TBA
Saturday, November 2: IHSA Sectionals @ TBA
Saturday, November 9: IHSA State Finals @ Detweiller Park, Peoria